קרן יזמות הבוגרים

"קרן יזמות הבוגרים" של קהילת בוגרי ברונפמן היא מיזם משותף לבוגרי תכניות העמיתים בארץ ובצפון אמריקה. הקרן תומכת בפרויקטים חברתיים שיוזמים או שמובילים בוגרי הקהילה – בארץ ובחו"ל – ושהם ברוח ערכי קהילת הבוגרים: מעורבות ואחריות חברתית, פלורליזם, חדשנות בקהילה, לימודי יהדות וחיזוק של קשרי היהדות ישראל – צפון אמריקה. באופן זה מעודדת הקרן מנהיגות בקרב הבוגרים, מחזקת את קהילת הבוגרים כפורום בינלאומי לשיתוף פעולה ופועלת למען עיצוב העולם היהודי והחברה הישראלית.
"קרן יזמות הבוגרים" היא הקרן הראשונה מסוגה האוספת תרומות מבוגרים ומבני משפחותיהם ומקצה אותן חזרה לפרויקטים וליוזמות חברתיות בהנהגת חברי הקהילה. הקרן, שנוסדה ושמנוהלת בידי בוגרי התכנית, מגייסת מדי שנה תרומות קטנות ממאות בוגרי הקהילה ומחלקת מענקים לעשרות פרויקטים העוסקים בקידום ערכי הליבה שלה. כמו כן כל מיזם – הגם שאינו זוכה במענק – מקבל תמיכה שאיננה כספית. תמיכה זו כוללת עזרה בפרסום, יחסי ציבור, ייעוץ ארגוני וחינוכי, קישור לסיוע של בוגרים נוספים ושל ארגונים שותפים ומינוף ניכר לקראת עצמאותו של הפרויקט בגיוס שותפים ובהתרחבות העשייה. בינואר האחרון נבחרו יוזמות מעוררות השראה לקבלת מענק הקרן. תוכלו להתרשם מחלקן כאן באתר.
אתם מובילים יוזמה? אתם מעורבים בפרויקט חשוב וזקוקים לתמיכה? הגישו בקשה למענק מן הקרן! אתם עסוקים מאוד אבל רוצים לתמוך בבוגרים מובילים? לתמוך ביוזמות בתחומים שמעניינים את כולנו? תרמו לקרן! (כל סכום עוזר).

לצפייה בסרטון על קרן יזמות הבוגרים