צוות

בקי לאתר

בקי וורוינדה

מנכ"לית תכניות עמיתי ברונפמן ישראל וארצות הברית, משרדי ניו יורק

בקי היא בוגרת תכנית עמיתי ברונפמן ארצות הברית (1997). היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת Barnard שבניו יורק בלימודי ארצות הברית. בעבר עבדה בקי בחברת Ernst & Young בניו יורק כמנהלת תחום עשייה חברתית ובארגון Diversity @ Work, עמותה הפועלת לשילוב מבוגרים עם צרכים מיוחדים במקומות עבודה, במלבורן, אוסטרליה. בקי חברה בוועדה המייעצת של InterfaithFamily.com. כבוגרת עמיתי ברונפמן; היא הייתה פעילה בקהילת הבוגרים כחברה בוועד המייעץ, ובשנת 2008 הצטרפה לצוות התכנית כרכזת בוגרים, וב-2011 כמנהלת שותפה של התכנית. ב-2016 מונתה למנכ"לית. בקי חיה בברוקלין, ניו יורק עם בעלה מייקל ובנותיה מרים ופרל.  
דפנה

דפנה יזרעאל

מנהלת עמיתי ברונפמן בישראל 

דפנה פעילה בשדה התרבות העברית וההתחדשות היהודית מזה שנים רבות. מילאה תפקידים ניהוליים וחינוכיים במכון מנדל למנהיגות, התנועה ליהדות מתקדמת, גשר  ומרכז זלמן שז”ר, והיתה שליחה קהילתית בכירה בקהילת מטרו ווסט, ניו ג’רזי. בתפקידה הקודם היתה מנהלת התכניות ומ״מ מנהל בקהילת בית תפילה ישראלי, בה היא עדיין חברת קהילה פעילה.

בוגרת החוגים לפילוסופיה יהודית ומדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב, למדה לתואר שני בתכנית לפרשנות באוניברסיטת בר אילן, בוגרת בית מדרש לתלמידים מצטיינים במדעי היהדות במכון הרטמן, ובוגרת התכנית לניהול מוסדות תרבות באוניברסיטת תל אביב.

היא ערכה את הספר “גיאורגיה – מסע אל המורשת היהודית” בהוצאת מרכז זלמן שזר. בקיץ 2016 עתיד לצאת ספר שערכה במשותף עם ד”ר דניאל מרום על חינוך עברי לגיל הרך בהוצאת כתר ומכון מנדל.

netapolizer2

נטע פוליצר

מנהל חינוכי שנת העמיתים

נטע  נולד וגדל במצפה חרשים בגליל העליון. בוגר בית הספר הניסויי בתפן. בוגר עמיתים 2005 ומאז שואל את עצמו שאלות שונות לגבי הזהות שלו ונע בין תשובות שונות בתוך המרחב היהודי והישראלי, ולעיתים מנסה לחצות גבולות קיימים ומדומיינים. מסיים את לימודיו  לתואר ראשון בשפה וספרות ערבית ובספרות כללית באוניברסיטה העברית. עובד בחינוך עם נוער, ובשנתיים האחרונות מרכז תוכנית לימוד והעשרה למתנדבי שנת שירות ושירות לאומי בעמותת בקהילה, מלווה גרעיני נח"ל ומנחה סדנאות זהות לנוער בבית אבי חי. נטע הספיק לגור כמה שנים בקומונה בדרום תל אביב אחרי שירות צבאי בגרעין נח"ל, לגור זמן קצר בבאר שבע. ואחרי גיחה למזרח אפריקה התמקם בירושלים, בה הוא חי בארבע השנים האחרונות ומתאהב בכאוס שבה כל יום מחדש.
IMG_3411

נאווה מלכי

מנהלת תפעול

נאווה היא ילידת צרפת, אשר גדלה והתחנכה בירושלים. היא עלתה לארץ בגיל 4 עם משפחתה. היא למדה בתיכון אולפנה תורנית לאומנויות עם התמחות בתיאטרון. את השירות הלאומי שלה היא עשתה בחוות סוסים אשר מתמחה ברכיבה טיפולית ומטפלת באוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי המכללה למנהל עם התמחות בתקשורת שכנועית ודיגיטלית. נאווה מתגוררת עם בן זוגה ישראל בישוב הר גילה אשר נמצא קילומטרים ספורים מירושלים.  
סטודנט- שירה רוזנק

שירה רוזנק

מנחה עמיתים 2018

שירה רוזנק בוגרת עמיתים 2010. גדלה בירושלים, נדדה לכפר אדומים ושבה להתגורר בירושלים כיום. למדה במכינת בית ישראל ושירתה בצבא כמורה חיילת בבית ספר שדה כפר עציון. לאחר שיחרורה למדה והדריכה במדרשת לינדנבאום ובחוגי סיירות. היום היא תלמידת תואר ראשון לעבודה סוציאלית והסטוריה של עמ"י באוניברסיטה העברית, מרכזת את בית מדרש 'מעיין' באולפנת אוריה שבגוש עציון וכותבת מדור היסטורי לילדים בעיתון 'אותיות'.
Screen Shot 2018-03-28 at 23.26.44

מתן מלכה

מנחה עמיתים 2018

בן 27, נולד וגדל בעיירה שלומי שבגליל המערבי. לאחר סיום התיכון למד במכינה הקדם צבאית גליל עליון, ושרת בצה"ל כלוחם ומפקד בחטיבת גולני. בשירות קבע עבר לחייל החינוך והנוער והיה מפקד מחלקה בבסיסים  חוות השומר ומחו"ה אלון. בתפקידו האחרון בשירות פיקד על יחידת ההסברה הגאוגרפית של חייל החינוך במרחב צפון. עם שחרורו טייל בארץ ובעולם והמשיך לעסוק בהדרכת טיולים. מזה שנתיים חיי בירושלים, מלמד עברית בבית ספר במזרח העיר, ולומד מזרח תיכון ואסלאם ולימודים הומניסטים במרכז האקדמי שלם.
Screen Shot 2018-03-28 at 23.26.18

זר וקנין

מנחה עמיתים 2018

נולדה וגדלה בשלומי שבגליל.  בוגרת עמיתי ברונפמן 2013. החוויות שבין הבית והמרחב "הפריפריאלי" לבין חווית ברונפמן ופתיחת  השערים ללימודים אינטלקטואליים, יהדות ורוח  עוד נוכחים בשגרה. למדה בבית ישראל בירושלים  ואחרי שירות צבאי מעצב ומשמעותי במערך מגל שבה להדרכה במכינה עם נקודת מבט ועמדה נפשית שונה בחזרה אל קהילת בית ישראל שכולה עשיית טוב וענווה. ההדרכה מעמתת ומאמתת אותה מול חירות, אחריות ומחויבות והמקום החינוכי בין דרישה להכלה במודל הבית ישראלי וככלל.
Eli-Bareket_0

אלי ברקת

מורה - עמיתים 2017

תושב ירושלים, נשוי ואב לששה ילדים. נולד וגדל בבת ים וחולון. כיום אלי מכהן כמשנה למנכ"ל ארגון  כל ישראל חברים. הוגה ויוזם מפעל "החכם היומי" וראש בית המדרש של "ממזרח שמש" . בית המדרש מטפח פעילים ומנהיגים חברתיים, לעשייה חברתית ברוח מסורת ישראל ובהשראת מורשת יהודי המזרח. בעבר ניהל את "בית הלל" באוניברסיטה העברית, ארגון ששם במרכז את "הסיפור היהודי" של כל סטודנט וסטודנטית. ב. במקביל היה שותף בהקמת התכנית "גשר לאוניברסיטה" של ארגון אייסף- הקרן הבינלאומית לחינוך והיה ממקימי הארגון "הקשת הדמוקרטית המזרחית".
Dr. Sivan Har-Shefi Picture w baby

סיון הר שפי

מורה - עמיתים 2017

תושבת תקוע, נשואה לאבישר ואמא לחמישה, מרצה לספרות ומנחה סדנאות כתיבה במכללת הרצוג. שותפה להקמתו ולהובלתו של בית המדרש "זוהר חי" בירושלים. כותבת שירה, ספריה "גלות הלויתן" (2005),"תהלים ליום רעש" (2010) ו"שמש שקהלת לא ידע" (2014) ראו אור בהוצאת הקיבוץ המאוחד (ריתמוס) וזיכו אותה בפרס היצירה ע"ש ראש הממשלה לוי אשכול.
unnamed (1)

מתן ברק

מורה - עמיתים 2017

בן 40, בן זוג לנועה ואבא לאיתמר ונמרוד. חי בתל אביב. בוגר תכנית רביבים ובעל תואר מוסמך בחינוך יהודי באוניברסיטה העברית. חינך כיתה, לימד מקרא ומחשבת ישראל בתיכון הארצי למדעים ואומנויות "תלמה ילין". הקים וריכז מגמת חמש יחידות בבית הספר ויצר תכנית לימודים ייחודית. ניהל את "תכנית עמיתי ברונפמן" בישראל, במסגרת התכנית פיתח תכנית לימודים לבני נוער מצטיינים מרחבי המדינה. בעל ניסיון רב בהנחיה, פיתוח תכנים ועיצוב תהליכים פדגוגיים במסגרות חינוכיות פורמאליות ובלתי פורמאליות. בוגר התכנית למנהיגות חינוכית של מכון מנדל, בה בנה מודל לתהליכי מחקר ופיתוח פדגוגיים בבית-ספר ורשויות מקומיות. חבר צוות בכיר בתחום מחקר ופיתוח במכון אבני ראשה. במסגרת תפקידו, מוביל את הפיתוח של תהליכי ההכשרה והלמידה המקצועית לכלל פרחי הניהול, המנהלים בראשית דרכם והמפקחים בישראל.

צוות לשעבר

MISHAL

הרב מישאל ציון

מנהל קהילתי ורב תכניות עמיתי ברונפמן ישראל וארצות הברית

הרב מישאל ציון הוא מחברו של הספר "הלילה הזה: הגדה ישראלית". הוא יליד ירושלים, בוגר ישיבת מעלה גלבוע ובעל תואר ראשון מן האוניברסיטה העברית בסוציולוגיה ובמחשבת ישראל; את הסמכתו כרב קיבל מישאל מישיבת חובבי תורה האורתודוקסית שבניו יורק. מישאל עבד כמרצה במכון שלום הרטמן וכמורה במכון פרדס ובתיכון הרטמן, וכן שימש כיועץ תוכן יהודי בערוץ 2. מישאל הצטרף לעמיתי ברונפמן כמנהל-שותף ומנהל חינוכי ב-2011, ומאז 2016 משמש כמחנך קהילתי ורב. בעבודתו הוא מלווה את החוויה החינוכית של העמיתים הישראלים והאמריקאיים, ומלווה את קהילת הבוגרים המונה מעל 1,000 ברונפמנים בישראל ובצפון אמריקה. לצד עבודתו בעמיתי ברונפמן מהווה מישאל חוקר אורח במכון מנדל למנהיגות ומחבר פירוש ישראלי חדש למגילת אסתר. מישאל חי בירושלים לצד אשתו, ד"ר אילנה ציון גולומביק, ושלושת בנותיהם.
Tova good size

טובה סירקין

מנהלת תוכניות עמיתי ברונפמן בישראל

טובה בעלת תואר ראשון בהצטיינות מאונברסיטת Harvard  במדעי הסביבה ומידיניות ציבורית. עד לאחרונה כיהנה טובה בתפקיד מנהלת תכנית עמיתי ברונפמן בישראל. קודם לכן עבדה וניהלה מספר ארגונים בארצות הברית ובישראל בתחום של פיתוח ארגוני. היא בוגרת הפרויקטים "עוצמה" ו- "ROI" , יועצת ומרצה מבוקשת בנושאים של עמיוּת יהודית, מנהיגות צעירה וגיוס משאבים. כיום טובה מנהלת תכניות צפון אמריקה במכון שלום הרטמן.
Omri good size

עומרי לבני

מנהל לוגיסטי

עומרי היה עמית ברונפמן בשנת 2006. הוא מבאר שבע במקור ובוגר שנת הקהילה,  JVP , ששילבה לימודים ועבודה, בשכונת הקטמונים שבירושלים. עומרי השתחרר מהצבא לפני כמה חודשים לאחר ששירת כחובש קרבי בנח"ל, וכעת הוא עובר מצור מחצבתו באר שבע לעיר הגדולה ירושלים.
Limor

לימור אלון

רכזת בוגרים

לימור היא ירושלמית במקור, בוגרת מחזור 2004 של התכנית ושל שנת שירות בגרעין עמית ד'. בצבא שירתה לימור ביחידת מודיעין מובחרת, ולאחר מכן נסעה לטיול ארוך בדרום אמריקה. כיום היא מתגוררת בחדרה וסיימה לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב. ללימור תואר ראשון מן התכנית למדעים קוגניטיביים באוניברסיטת בן-גוריון. לימור היא היוזמת של תכנית "אדווה" למנהיגות נוער, אשר היא ייסדה כתכנית-בת של עמיתי ברונפמן בבאר שבע בשיתוף העירייה ואוניברסיטת בן-גוריון.
yulia

יוליה פורשיק

מנחה עמיתים 2015

יוליה היא ילידת רוסיה, היא גדלה והתחנכה בקרית גת. ההתנסות הראשונה שלה בחינוך הייתה במסגרת שירותה הצבאי כמשק״ית הוראה במשמר הגבול. כיום לומדת יוליה לתואר שני בפילוסופיה, לאחר השלמת התואר הראשון בביולוגיה ובפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב. היא מנחה בבינ"ה במחלקות חינוך וצה״ל ומשתתפת בבית המדרש להכשרת מנחים. יוליה הנחתה את תכנית ״אדווה״ והשתתפה בריכוזה.
oMERI

עומרי בן דור

מנחה עמיתים 2015

עומרי בן דור בן ה-30 הוא יליד ירושלים ומתגורר בה, צאצא לעולי ארצות המזרח. הוא בעל תואר ראשון מן האוניברסיטה העברית בספרות עברית ובפילוסופיה, ולומד לתואר שני בפילוסופיה. עומרי הוא תלמיד בבתי המדרש המתחדשים של ארגון "אלול" ושל מכון "הרטמן"; הוא מנחה קבוצות ומרצה במכינה הקדם צבאית "רוח נכון", ב"גשר – מפעלים חינוכיים" וב"אלול". כמו כן הוא מכהן כסמנכ"ל ומשמש שדרן בjlm.fm – – "רדיו מרכז העיר ירושלים", תחנת הרדיו החברתית-יצירתית של ירושלים.
Orit Yavnieli

אורית יבניאלי

מנהלת משרד

אורית שמשה כמנהלת משרד בשנים 2015- 2016. בוגרת תכנית עמיתי ברונפמן (2008) והיתה חברה בוועד הבוגרים במשך שנתייים.  בוגרת תואר ראשון במדע המדינה, היסטוריה והיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטה העברית.  היא מכפר פינס במקור, וכעת נמצאת עם בן זוגה בקנדה במסגרת שליחות של אגודת ידידי האוניברסיטה העברית.
daphi

דפי אזרחי

מנחה עמיתים 2016

דפי, ירושלמית במקור, בהווה ובנפש היא בוגרת עמיתים 2005. למדה במכינה קד"צ של התנועה הרפורמית ביפו ולאחר מכן שירתה בחוות השומר. אחרי הצבא מכרה נעליים, למדה להיות ברמנית וטסה לדרום אמריקה. עם חזרתה הצטרפה לצוות עמיתי ברונפמן כמנהלת משרד וכרכזת בוגרים וכמנחה עמיתים 2016. תוך כדי החלה תואר ראשון בתכנית המצטיינים של בית הספר להיסטוריה באוניברסיטה העברית. בשנים האחרונות עבדה במכון הרטמן, בית מדרש תקו"ם וויצו ירושלים.
28668_10150178556765032_4987338_n

עליסה סימון

רכזת בוגרים

עליסה סיימון בוגרת עמיתים 2009, מתגוררת כיום בירושלים, ונשואה לאלעזר בוגר עמיתים 2009 גם הוא.  לומדת תואר ראשון במזרח תיכון ואסלאם במרכז האקדמי שלם, ומתנדבת כיועצת חינוכית של תכנית "אח"י שילוב" המגישה בנות שירות לאומי המצויות בסיכון לבגרויות. שירתה בצבא כמשק"ית הו"ד בקורס נתיב, ולפני הצבא למדה בתכנית שנה ב' של מכינת עין פרת ועשתה שנת שירות בגרעין עמית בבית שמש.
 
A. Idit Ben Or Photo

עידית בן אור

מנחה עמיתים 2017

עידית היא בוגרת עמיתים 2001. אחרי סיום התיכון היא יצאה לשנת שירות במסגרת עמיתי ברונפמן ומאוחר יותר הייתה שותפה בהקמת וועד הבוגרים והבוגרות של התכנית. במהלך לימודי התואר הראשון עידית עבדה במסגרות חינוכיות שונות, ברובן של התנועה הרפורמית הישראלית והבינלאומית. אחרי סיום התואר, במסגרת אהבתה הגדולה למילה הכתובה, עידית הפכה לרכזת ההפקה של יריד הספרים הבינלאומי בירושלים. כיום עידית היא דוקטורנטית להיסטוריה באוניברסיטה העברית. תחום המחקר שלה הוא היסטוריה של כסף, היא מבלה זמן רב במחשבות על נושאים שהם בתפר בין הכלכלי לתרבותי.