ועד הבוגרים

נריה כהן

יו"ר ועד הבוגרים, עמיתים 99'

מנהל החטיבה העליונה בתיכון חדש ע"ש רבין בתל אביב ובוגר תכנית רביבים להכשרת מורים להוראת מדעי היהדות באוניברסיטה העברית (תואר ראשון). עו"ד ובוגר לימודי משפטים (תואר ראשון ושני) באוניברסיטת בר אילן, את תקופת התמחותו עשה בבית המשפט העליון. נשוי להודיה ואב לאיתן, בארי, כרמל ושחר. מתגורר ופועל בגרעין הקהילתי "שקמים" בשכונת שפירא בדרום תל אביב.

נועה קברטץ-אברהם

עמיתים 99'

עורכת דין, בעלת תואר ראשון במשפטים ובממשל מן המרכז הבינתחומי שבהרצליה. במהלך הלימודים שימשה נועה עוזרת מחקר ועוזרת הוראה בקורסים שונים, חברת מערכת כתב העת "משפט ועסקים" וכן חברה בקליניקה לליווי ילדים נפגעי עבירה מטעם המועצה לשלום הילד. עם סיום לימודיה התמחתה נועה בלשכה המשפטית של הכנסת בהנחייתה של היועצת המשפטית של ועדת הכלכלה. כיום היא תלמידת מחקר לתואר שני במשפטים במרכז הבינתחומי ומתרגלת במכללה האקדמית ספיר. נועה נשואה לאורי ואימא לבארי.

נדב פן

עמיתים 03

בוגר שנת שירות בגרעין עמית ג', אשר פעל בקרית מנחם שבירושלים. נדב שירת בצבא כמפקד טנק בחיל השריון, ולאחר השחרור עבד במחלקת הביטחון של אל על בווינה, אוסטריה. הוא בעל תואר ראשון בפכ"מ מן האוניברסיטה העברית – תכנית המשלבת לימודי כלכלה, פילוסופיה ומדע המדינה. נדב מתעתד לשוב לעיר ילדותו חיפה ללימודי תואר שני בתכנון עירוני בטכניון.

אייל אביב

עמיתים 01

מהנדס אזרחי בוגר הטכניון, עובד כסגן מנהל מחלקת בינוי ברשת "סופרפארם". לומד לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. אייל הוא אורבניסט מושבע – בוגר תכנית המתמחים לחדשנות אורבנית של עיריית תל אביב-יפו וחבר בפורום מתכנני ערים צעירים בישראל, פורום הפועל לשדרוג ולקידום העירוניות בערי ישראל. הוא סרן במילואים, שימש בעבר מתרגל בפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית בטכניון והוא בוגר תכנית העמיתים להכשרה בדיפלומטיה ציבורית של "Stand With Us". אייל הוא במקור מאשקלון, וכיום מתגורר בגבעתיים.

אסתר מאיר הורביץ

עמיתים 01

בוגרת גרעין עמית א' בקריית מנחם שבירושלים. אסתר היא מחנכת ומורה לתנ"ך ולספרות בתיכון "אורט השומרון" שבבנימינה. היא בוגרת תכנית "רביבים" של האוניברסיטה העברית. מזה כשש שנים מנחה אסתר קבוצות של שנות שירות מטעם ארגון "ממזרח שמש" – בית מדרש לשינוי חברתי. היא שותפה במיזם העירוני "חיפה", שבו היא מפתחת את תכניות הלימודים בתנ"ך לבחינת הבגרות לתלמידי מב"ר ואומץ ומנחה מורים. אסתר נשואה לנעם ואימא לאביגיל ולאלה.

יהונתן ריינר

עמיתים 01

יהונתן, יליד גוש עציון, הוא בוגר מחזור 2001 של תכנית עמיתי ברונפמן. לאחר שתי שנות לימוד משמעותיות בישיבת הקיבוץ הדתי במעלה גלבוע התגייס יהונתן לחטיבת גולני. הוא בעל תואר ראשון בפיזיקה ובמתמטיקה מן האוניברסיטה העברית ותואר שני בפיזיקה ממכון ויצמן. יהונתן שוקד בימים אלה במכון על הדוקטורט שלו בנושא "פאזות אלקטרוניות חדשות במוצקים" ומנסה לחלוק את תשוקתו למדע באמצעות מעורבות בפרויקטים שונים להנחלת ידע מדעי לנוער ולציבור הרחב. הוא חי בתל אביב עם רעייתו רחל ועם בתם אחינעם.

אלישבע גיליס

עמיתים 09

  תל אביבית במקור, סטודנטית להיסטוריה וכלכלה באוניברסיטה העברית בהר הצופים. בצבא שירתה כמפקדת בחוות השומר, קצינת חינוך של בסיס האימונים של חטיבת הנח"ל ומפקדת בהשלמה לקצונה. בוגרת גרעין עמית ו' שפעל בבית שמש, ובין שנת השירות לגיוס למדה במשך שנה בבית המדרש הגבוה לנשים במגדל עוז. לפני הלימודים טיילה באוסטרליה, ניו זילנד וקובה, התנסתה בעבודת מכונאות במוסך, ליוותה תלמידים מתקשים בתיכון והדריכה בארץ קבוצת נוער מהקהילה החאלבית מברוקלין. נשואה ליובל וגרה בנחלאות בירושלים.

שיר משעלי

עמיתים 07

שיר נולדה וגדלה בבית שמש. לפני הצבא העתיקה את חייה למכינת "העמק" בעמק המעיינות המופלא.
שיר שירתה בדובר צה"ל ארבע שנים, בדוברות פיקוד הדרום, במטה בתל אביב ובשנה האחרונה כדוברת מנהלת התיאום והקישור לאוכלוסייה הפלסטינית ברצועת עזה.
לאחר שהשתחררה טיילה מעט בעולם, עבדה במכינת העמ"ק, לימדה, אפתה, ועבדה עם חומר. והיום היא מתחילה את שנת הלימודים האקדמאית השנייה שלה לתואר ראשון בכלכלה, מדיניות ציבורית ופוליטיקה וממשל.

בן לוריא

בוגר התיכון לחינוך סביבתי בשדה בוקר, בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ותקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני במדע המדינה מאוניברסיטת תל אביב. מתגורר בגבעתיים ומנסה לשמור על שילוב בין שגרה לחידוש ומחשבה למעשה.

מאור אלבק

עמיתים 06

משרתת באמ"ן בצבא הקבע. בוגרת בית ספר  "פלך"ומדרשת עין הנצי"ב. שמשה גם כקומונרית בבני עקיבא בקיבוץ עין הנצי"ב. בוגרת תואר ראשון במזרח תיכון ופילוסופיה באוניברסיטת חיפה, ונמצאת בשלבי סיום של תזה בתלמוד באוניברסיטת בר אילן. לאחר השחרור מקווה לחזור לעסוק ביצירת חיבור חיובי יותר בין היהדות על גווניה לחברה בישראל.